Jesteś tutaj: Home  /  Synchro

COMMEN CUP Ostia 2015

W dniach 5-9 sierpnia 2015 roku w zawodach COMEN CUP w rzymskiej Ostii z ogromnym sukcesem wzięły udział zawodniczki reprezentujące barwy Polski. Był to wspólny start dwóch klubów: UKS Mazowia-Synchro oraz AZS Organizacja Środowiskowa z Poznania. Pod okiem trenerów: Aleny Vazhnik, Eleni Filipiuk-Adamos oraz Alony Szczepańskiej zawodniczki wystartowały we wszystkich konkurencjach zawodów: solo, duet, zespół i kombinacja – w dwóch ostatnich łącząc swoje siły - programy wystartowały w pełnych składach. Świetny start – w klasyfikacji pucharowej Polska zajęła 13. miejsce na 27 startujących krajów!


W tych niezwykle prestiżowych dla kategorii wiekowej 13-15 lat zawodach startowało prawie 250 zawodniczek z 4 kontynentów – Europy, Ameryki Północnej, Azji i Afryki. Udział pełnej reprezentacji z Polski w tych zawodach był pierwszym takim startem, ale mamy nadzieję, że nie ostatnim! W przyszłym roku COMEN CUP w Izraelu.


W COMEN CUP w Ostii Polskę reprezentowały:

Wyniki z zawodów na oficjalnej stronie tutaj


Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorowi naszych nowych kostiumów tanecznych – dzięki wsparciu Pana Jacka Nowakowskiego i jego firmy SAE OiZ Sp. z o.o./Sp.k. nasze dziewczęta zaprezentowały się w pięknych, nowych strojach!


Ogromnie dziękujemy także rodzicom dziewcząt – to dzięki ich wsparciu i determinacji wyjazd doszedł do skutku. Wspólnie przetarliśmy szlaki startu w tych zawodach taki licznej ekipy, która wzięła udział we wszystkich konkurencjach!

created by: mroczek.marcin@gmail.com